چهارشنبه، 19 بهمن 1401 تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English
 
 
 
 
     
دکتر توحید سعید، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند تبریز استاد برجسته جوش ایران در سال ۹۹ شناخته شد

 تاريخ: 17/05/00

دکتر توحید سعید، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند تبریز استاد برجسته جوش ایران در سال ۹۹ شناخته شد
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، دکتر توحید سعید در بیست و یکمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و دهمین کنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب ایران به عنوان استاد برتر جوش کشور معرفی شد.
 
گروه جوش دانشگاه صنعتی سهند تبریز از گروههای موفق جوشکاری و اتصال مواد در بین دانشگاههای کشور است که با هدایت و راهبری دکتر توحید سعید دانشیار مهندسی مواد و متالورژی این دانشگاه فعالیت میکند.
دکتر سعید متولد سال ۱۳۵۹ و متالورژي جوشكاري فولادهاي زنگ نزن - فرآيندهاي جوشكاري پيشرفته - بافت مواد مهندسي - اتصال سيمهاي ارتودنسي - جوشكاري و فرآوري همزن اصطكاكي از زمینه های تحقیقاتی این عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند است.
رشته جوشکاری یکی از گرایش های اصلی و تخصصی مهندسی مواد است که از سال ۸۶ در دانشگاه صنعتی سهند دایر شده و ۱۳۰ دانشجوی کارشناسی ارشد و ۱۰ دانشجوی دکترا در این رشته پذیرش شده است.

بیست و یکمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و دهمین کنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب همزمان با سومین کنفرانس بین المللی جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب ایران ۱۳ و ۱۴ اسفند در اصفهان برگزار شد.


کلمات کلیدی: دکتر توحید سعید، استاد برتر جوش کشور، بیست و یکمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و دهمین کنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب ایران امکانات
     

 
درج در سايت توسط : Education Staff
       
 
صفحه اصلی | وب سایت دانشگاه صنعتی سهند | تماس با ما
دانشگاه صنعتی سهند ، دانشکده مهندسی مواد- صندوق پستی: 1996-51335 | روابط عمومی: 3443840 0413 | info.mae@sut.ac.ir